Zasady gry ruletka, reguły zagrań w grze losowej

hazard ruletka
Ruletka to w porównaniu do takich gier hazardowych jak poker czy blackjack, bardzo łatwa i prosta gra. Jej zasady są dosc przejrzyste. Poznaj reguły zagran. . Zasady gry nie są skomplikowane, a zapoznanie się z nimi, nie wymaga zbyt dużo czasu.

Koło ruletki składa się z 37 pół, na przemian w czerwonym bądź czarnym kolorze. Numery na kole zaczynają się, od 0, które jako jedyne występuje w kolorze zielonym. W wersji amerykańskiej, koło liczy sobie o jedno pole więcej.

Gra w ruletkę polega na obstawianiu zakładów. Gracz w grze ruletka może obstawiać numery, widoczne na kole ruletki i tak zwane zakłady zewnętrzne. Zadaniem gracza jest odgadnąć, jaki będzie wynik, czyli gdzie zatrzyma się kulka. Kulkę wpuszcza w ruch krupier, który wcześniej robi to samo z kołem. Wpuszczając w ruch koło, rzuca na niego kulkę, która wiruje w przeciwną stronę ruchu koła. Większość kasyn, pozwala graczom, obstawiać zakłady jeszcze po tym, jak krupier rzuca kulką. Zazwyczaj następuje to do momentu, gdy kulka traci swój impet i zaczyna powoli wpadać do środka koła. Wówczas krupier oznajmia „no more” i nie przyjmuje więcej zakładów.
Najbardziej popularne zakłady :

Straight Up – obstawiamy numer pojedynczy
Split Bet – obstawiamy dwa numery
Street Bet – obstawiamy trzy numery
Corner Bet – obstawiamy cztery numery
Five Bet – obstawiamy pierwsze pięć numerów (0,00,1,2,3)
Six Line Bet – obstawiamy linię
Column Bet – obstawiamy kolumnę
Dozen Bet – obstawiamy tuziny: 1 – 12, 13 – 24, 25 – 36

W ruletce można też obstawiać szanse proste czyli zakłady zewnętrzne:
Even, Odd – obstawiamy parzyste, nieparzyste numery
1st 18, 2nd 18 – obstawiamy numery 1 – 18 i 19 – 36
Red / Black – obstawiamy czerwone, czarne

Na kole ruletki, jest również pole z numerem 0. Gdy gracz obstawi 0 lub jego kombinacje wygrana wypłacana jest jak w przypadku obstawienia każdego innego numeru. Do kombinacji z 0 zalicza się split, corner, street. Gdy gracz obstawi szanse proste a wypadnie 0, gracz przegrywa połowę stawki. Gdy obstawia tuziny lub kolumny, gdy wypadnie zero wszystkie zakłady przegrywają.

Do gry w ruletkę używa się żetonów, które każdy z graczy ma za zadanie obstawiać według własnych strategii, umieszczając je na odpowiednim miejscu na stole.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo