Czy z zakładów bukmacherskich można się utrzymać ?

Wykorzystanie wiedzy sportowej, odrobiny szczęścia, a także odpowiednio skalkulowanych systemów matematycznych może prowadzić do zarobku pieniężnego na zakładach bukmacherskich. Takiej szansy poszukuje wiele milionów osób na całym świecie,

którzy w oparciu o swoje hobby pragną zarobić miliony złotych lub co najmniej setki tysięcy. Czy jednak zarabianie pieniędzy w ten sposób jest realne i możliwe do osiągnięcia dla „zwykłego Kowalskiego” ?

Uświadomić sobie musimy pewien fakt – bukmacherzy nie istnieją po to i nie oferują zakładów by rozdawać pieniądze potrzebującym. Są to prężne przedsiębiorstwa, w całości nastawione na zysk, które realizując swoją ofertę pragną przyjmować jak najwięcej zakładów i osiągać na tym maksymalny zysk. To jednak nie oznacza, że zarobienie pieniędzy na zawieranych z bukmacherem zakładach jest niemożliwe, choć szczerze trzeba przyznać, że jest to trudne.

Ktoś kto marzy o zarobieniu gigantycznych pieniędzy inwestując tylko kilkanaście złotych musi spisać swoje marzenia na straty lub liczyć na gigantyczne szczęście, niczym w Lotto. Tym samym jeśli chcemy osiągnąć coś z niczego, nie możemy oczekiwać, że zrobimy to inwestując niewielką kwotę na zakłady bukmacherskie. Jednak jeśli zdecydujemy się inwestować w zakłady większe sumy, to szanse naszego powodzenia znacząco wzrastają.

Jakby nie było, ile byśmy nie inwestowali to zawierając zakłady bukmacherskie można liczyć na zyski rzędu kilkunastu procent w skali miesiąca (czasami może to być mniejsza kwota, ale czasami niektórzy osiągają zysk nawet 20 czy 30 procent). Czy jest to dużo ? Pewnie gdybyśmy wyliczyli zysk z inwestycji rzędu 50 zł to szybko dojdziemy do wniosku, że ryzykowanie nawet niewielkich pieniędzy jest nieopłacalne i szkoda naszego czasu by zarobić kilka złotych. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę grę budżetem w wysokości kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, to możliwe do osiągnięcia zarobki na pewno znacznie bardziej przypadną nam do gustu. Czy znajdziemy się w elitarnym gronie zwycięzców ? Wszystko zależy od naszych typów.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo