System obstawiania progresja – dlaczego nie przynosi zysku ?

System obstawiania progresja znany jest wielu graczom.
Gdyby zapytać większość osób jakie systemy bukmacherskie znają to pewnie znacząca większość w pierwszej kolejności zacznie wymieniać progresję. Chociaż system ten przez większość osób jest negowanych, to jednak wynika to z faktu jego złego używania.

System obstawiania progresja polega na tym by grać kurs (najczęściej przynajmniej 3.0), a przy przegranym zakładzie zagrać kolejny za stawkę co najmniej dwukrotnie wyższą. Zarówno wysokość stawki jak i granego kursu można dowolnie modyfikować, ale wtedy ulega zmianie druga wartość. Obniżając kurs musimy pogodzić się z większą wielokrotnością stawki, a zwiększając kurs możemy pozwolić sobie na mniejszy iloczyn stawki w następnym zakładzie. Generalnie założenie jest takie by grać kolejne zakłady, w przypadku przegranej podnosić stawkę i przy pierwszej wygranej wyjść na plus.

Gdybyśmy dysponowali nieskończenie wielkim budżetem, to progresja byłaby systemem idealnym, ponieważ przecież prędzej czy później i tak trafimy chociaż jedno typowanie, a to oznaczałoby zysk. Dlaczego zatem skoro to taki dobry system to większość osób używająca progresję do swojej gry bankrutuje i wyzywa ten system ? Ponieważ stosują oni go nieodpowiednio.

Wystarczy rozpisać sobie na kartce papieru jak szybko i dynamicznie rosną stawki gdy stosujemy progresję. Wystarczy kilka nietrafionych zakładów by z początkowej stawki 100 zł przejść na poziom kilku tysięcy złotych. Zatem największym problemem osób grających progresję jest nieodpowiednie dostosowanie budżetu do gry. Pierwszą stawkę jaką gramy na zakład powinna wynosić tylko niewielki ułamek całego budżetu. Jeśli do dyspozycji mamy kilka tysięcy złotych, to stawka początkowa w progresji powinna wynosić zaledwie kilka złotych, co dla niektórych może być faktem szokującym, ale jeśli rozważamy w jaki sposób progresja ma nam zapewniać zysk to właśnie taka jest prawda.

Niestety, ale w zakładach bukmacherskich chciwość i pośpiech nigdy nie popłaca, a ci, którzy marzą o wielkim zarobku w jeden lub dwa dni raczej niczego wielkiego nie osiągną. Jeśli nie ciekawi nas taki sposób zarabiania, który opiera się na kilkunastu procentowym zysku to musimy jednak pogodzić się z tym, że albo zwiększymy budżet by wygrane były odpowiednio wysokie albo też zaryzykować grając znacznie ryzykowniejsze zakłady i mieć możliwość utraty swojego kapitału.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo