Sprawdzaj czy na pewno chcesz to zagrać

Dlaczego poszukujemy wyszukanych systemów bukmacherskich czy jesteśmy gotowi płacić niemałe pieniądze za typy bukmacherskie, które rzekomo mają sprawić, że zaczniemy wygrywać na zakładach i nagle ziścimy swój sen o zarabianiu pieniędzy a swojej pasji ? Być może rozwiązywanie problemu, który brzmi „Dlaczego nie zarabiam na zakładach bukmacherskich” powinniśmy zacząć od samego źródła, czyli naszych typowań ?

Być może popełniamy błąd gdzieś na samym początku i dlatego nie jesteśmy w stanie pokonać bukmachera i ziścić swoich marzeń ?

Nie trzeba być nad wyraz spostrzegawczym czy obeznanym w świecie zakładów by z łatwością zauważyć, że przynajmniej połowa grających obstawia zakłady sportowe bezmyślnie. Znaczy się nie analizują spotkania, nie zastanawiają się kto ma większe szanse, a już kompletnie nie wspominając o tym, że nie robią sprawy kluczowej – brakuje konfrontacji oferowanego kursu z wyznaczonym prawdopodobieństwem zaistnienia danego typu.

To, że zwycięstwo Arsenalu w meczu z Leicester na własnym stadionie jest bardzo prawdopodobne, nie oznacza, że obstawianie pieniędzy po kursie 1.2 jest opłacalne, czyli da się na tym zarobić ! I tutaj właśnie tkwi jeden z zasadniczych problemów ludzi, którzy nie potrafią zarobić pieniędzy na zakładach – grają typy, bo wydają się im one warte zagrania, ale brak im pomyślunku czy są warte zagrania po oferowanym kursie.

Profesjonalni gracze, którzy czerpią zyski z zakładów i zarabiają naprawdę spore pieniądze robią to, ponieważ potrafią odpowiednio przeanalizować czy chcą zagrać dany typ przy takim kursie.

Musimy się zatem mocno zastanowić i dokładnie przeanalizować swoje typy, czy rzeczywiście potrafimy podać kilka rozsądnych powodów, dla których gramy dany typ ? Czy obstawiamy tylko, bo wydaje nam się, że ktoś zwycięży czy może mamy powody by tak myśleć ? Czy zagranie przy takim prawdopodobieństwie zwycięstwa za daną stawkę i kurs również nam odpowiada ? Przedstawione tutaj idee wskazują drogę, którą powinna podążać osoba, która do tej pory nie zarabia na zakładach, a chciałaby zmienić ten stan rzeczy.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo