Psychologia pokera

Dobry pokerzysta musi być przede wszystkim dobrym obserwatorem. Powinien zwracać uwagę na wszystkie szczegóły – sposób gry przeciwników, ich zachowanie, decyzje podejmowane przez wszystkich graczy. Powinien analizować wszystkie zaistniałe sytuacje. Psychologia pokera to podstawa/

W psychologii pokera bardzo istotne jest odpowiedzieć sobie na trzy pytania: jaką kartą gra przeciwnik, co myśli o mojej grze, za jakiego gracza jestem uważany. Odpowiedź na te pytania kształtuje osobowość gracza i sprawia, że staje się bardziej pewny siebie, swojej gry oraz z rozwagą podchodzi do każdego rozdania. Bardzo ważna jest również mowa ciała przeciwnika – blef nie zawsze się uda jeżeli gracz będzie umiał ocenić zachowanie rywala. Przeciwnik nie zawsze potrafi panować nad swoim ciałem – czasami to go zdradza i daje przewagę konkurentom. Psychologia gry jest bardzo ważna.
Naukowcy stwierdzili, że jej poprawne stosowanie w grze daje uprzywilejowaną pozycję już na starcie a szanse wygranej wzrastają nawet o 30%. Warto więc być dobrym i bystrym podpatrywaczem.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo