Progresja w zładach sportowych i nic więcej

Progresja w zładach sportowych jest bardzo dobrze znana graczom.
Rozmawiając o zakładach bukmacherskich i systemach w nich stosowanych, najczęściej usłyszymy słowo progresja, czyli rodzaj najbardziej popularnego zakładu bukmacherskiego na całym świecie. Czy jednak progresja jest tak genialna czy może jej prostota przyciąga ludzi ? Na pewno sama istota progresji i jej opis powodują, że ludzie z zaciekawieniem starają się ją zastosować.

Wystarczy pewien kapitał, znalezienie drużyny na którą będzie stawiało się remisy i ślepa nadzieja w to, że prędzej czy później trafi się ten remis i przyniesie zysk.

Szybki rzut oka na forum internetowe poświęcone zakładom bukmacherskich, przejrzenie tematów dotyczących gry progresją na remisy i dochodzimy do wniosku, że większość osób, które tak grały szybko bankrutują. Powiedzmy na szybko, że najczęściej jest to spowodowane nieodpowiednio wysokim kapitałem, bo gra progresją wymaga gigantycznych nakładów finansowych.

Chociaż gracze, którzy osiągają bardzo wysokie przychody z zakładów bukmacherskich, stosują grę progresją to jednak pozwala im na to ich budżet, którego niestety większość znanych nam graczy po prostu nie posiada. Czy jednak na progresji kończy się temat systemów bukmacherskich ? Otóż nie, bo mimo tego, iż są one mniej popularne (z niewiadomych przyczyn) to mogą być bardziej skuteczne, a raczej bardziej dostępne dla przeciętnego gracza.

Wprawdzie progresja jest bardzo dobrym systemem, bo zapewni zysk (przy nieskończonym budżecie) to jednak nie jest dostępna dla każdego. Tymczasem inne systemy jak Fibonnaci czy d’Alembert pozwalają grać znacznie bezpieczniej, ponieważ wzrost stawek nie jest tak drastyczny jak w przypadku progresji. Chociaż na zarobienie i osiągnięcie zysku trzeba będzie poczekać nieco dłużej i czasami wygrać więcej niż jeden zakład, to jednak są to systemy bukmacherskie umożliwiające skuteczną grę graczom posiadającym znacznie mniejsze kapitały finansowe.

Zapewne nasza wrodzona pazerność i chęć osiągnięcia najwyższych wygranych nakaże nam stosować bardziej agresywny system taki jak progresja, to zdrowy rozsądek powinien wziąć górę i należałoby zagrać systemami bardziej bezpiecznymi, które nie wymagają aż tak wysokich kapitałów.
Progresja w zładach sportowych testowana jest podczas gry w punktach takich jak opisujemy w serwisie.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo