Poker Omaha online w Internecie

Poker omaha online w Internecie to poker, który z pozoru niewiele różni się od popularnego Texas Holdem. W rzeczywistości jednak jest zupełnie inny od swojego odpowiednika. Jest to również odmiana pokera sportowego, doskonale sprawdza się zarówno na turniejach, jak też podczas gry online.

Od Holdema różni się przede wszystkim tym, że w Omaha gracz na start otrzymuje cztery karty i wybiera z nich dwie. Na stół przychodzi następnie w czterech rundach kolejnych pięć kart. W tym momencie, gracz nie może wykorzystać ani mniej, ani więcej kart z ręki niż dwie najlepsze. Omaha wymaga bardzo wielu obliczeń, jest zdecydowanie trudniejszą odmianą od Holdema.

W tym typie pokera również występuje faza preflop, flop, turn oraz river. Poker ten bardzo dobrze przyjął się na turniejach w Stanach Zjednoczonych. Trafiając do Europy został przyjęty przez pokerzystów bardzo ciepło, jednak nigdy w rzeczywistości nie dorównał pokerowi Texas Holdem. Obecnie w odmianę Omaha odbywa się wiele turniejów, zarówno turniejów internetowych, jak również tych rozgrywanych na żywo.
Poker omaha online w Internecie jest w ofercie wskazanych przez nas kasyn gry. U nas bezpiecznie zagrasz w pokera online z innymi graczami z całego świata, poznasz nowych ludzi i zagrasz o stawki jakie Ci się podobają. U nas sprawdzisz też jak wyglądają równe gry karciane online.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo