Oczko – czyli gra karciana dwadzieścia jeden

Niesamowita gra online – oczko czyli dwadziesścia jeden, Dwadzieścia Jeden lub także znana przez wiele osób jako Oczko jest jedną z najpopularniejszych gier w karty występującą w kasynach na całym świecie.

Swoja popularność zawdzięcza temu, że jest to gra hazardowa, w której poza szczęściem liczą się także umiejętności matematyczne. Zawdzięcza ona swoja sławę licznym historią jakie krążą po dziś dzień o graczach, co rozbijali bank kasyna podczas gry w black jack’a licząc karty.
Gra w black jack toczy się przeciwko krupierowi, czyli na dobrą sprawę gra się w Black Jack przeciwko kasynie. Celem gry jest uzyskanie w otrzymanych kartach sumy nieprzekraczającej 21 i wyższej niż wartość kart krupiera.
Aby uczestniczyć w grze black jack gracz umieszcza zakład w oznaczonym polu (box). Wysokość najmniejszego zakładu zależy od ustalonej stawki stołu w danym kasynie gry. Gra może być rozpoczęta przy minimum dwóch obstawionych polach. Podczas gry w Black Jack istnieje możliwość obstawienia zakładów na kilku polach.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo