Obstawiaj zakłady sportowe u bukmachera poprzez handicap

Zakłady typu Handicap służą wyrównaniu szans, a głównie wyrównaniu kursów w przypadku kiedy rywalizują ze sobą zawodnicy lub kluby o bardzo zróżnicowanych poziomach i umiejętnościach.

Zazwyczaj stosowany jest do najpopularniejszych zakładów jakie są zawierane przez graczy czyli zakładów na spotkania piłkarskie. Zazwyczaj w piłce nożnej stosuje się handicap +1 i -1, czyli na początku spotkanie słabszej drużynie dodajemy jedną bramkę lub faworytom spotkania odejmujemy na samym początku spotkania jedną bramkę (-1).

Zilustruje to może jaśniej poniższy przykład dwóch drużyn piłkarskich, które oznaczymy jako D1 (drużynę słabszą) i drugą, teoretycznego faworyta spotkania jako D2. Dany kurs na nasze przykładowe spotkanie już z użyta opcją Handicap wygląda następująco: D1 V D2 1 x 2 +1 -1 1,90 1,95

Wedle przedstawionego przez nas przykładu drużyna oznaczona jako D1 na samym początku otrzymuje poprzez zastosowanie handicap 1 gol. Oznacza to nic innego jak przy postawieniu na D1 i w momencie remisu między obiema drużynami naszą wygrana. Sytuacja wygląda inaczej jak byśmy obstawili wygraną D2, ponieważ przez przyznany D1 1 punktu poprzez zastosowanie handicap do zwycięstwa potrzebuje ona 2 bramek.

Jest to w najbardziej przejrzysty sposób opisany na stronie, zwany także jako Handicap europejski lub czasem nazywany przez niektórych Handikap Klasyczny


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo