Ile można zarobić pieniędzy na zakładach bukmacherskich?

Czy wiesz ile można zarobić pieniędzy na zakładach bukmacherskich?
Początkujący gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi z zaciekawieniem wyszukują informacji w Internecie na temat tego ile pieniędzy można zarobić grając dobre typy bukmacherskie.

Odpowiedź na to pytanie jest niejednoznaczna, bo zacząć trzeba przede wszystkim od tego, że na zakładach zarabia pieniądze nie więcej niż 5 % grających. Liczba jest to mała, ale gdy zastanowimy się ile osób popełnia kardynalne błędy, nie zna się na sporcie czy gra bezsensowne zakłady, to dojdziemy do wniosku, że znalezienie się w grupie 5 na 100 osób może nie być aż tak trudne.

Gdy pogodzimy się z powyższą wiedzą zastanowić się musimy jak będziemy chcieli tego dokonać, czyli między innymi jak będziemy selekcjonować typy czy jaki system bukmacherski zastosujemy w swojej grze. Ma to wielkie znaczenie, bo najbardziej profesjonalni gracze, którzy czerpią ogromne pieniądze z zakładów bukmacherskich stworzyli swoje własne, unikalne systemy bukmacherskie, które pozwalają im generować odpowiednie zyski, nawet jeśli kilka czy kilkanaście typów pod rząd okaże się przegranych !

Nie damy rady również powiedzieć, że ten człowiek zarabia X zł, a ten człowiek Y zł, bo różnice pomiędzy poszczególnymi wygranymi mogą być bardzo duże. Przede wszystkim zależy to od jakości i skuteczności typowań, posiadanego systemu bukmacherskie, a równie wielkie znaczenie ma wysokość kapitału za jaki gramy.

Chociaż nie jesteśmy w stanie podać konkretnych kwot, które mogłyby sugerować ile konkretnie złotych zarobi się dzięki zakładom bukmacherskim, to jednak jesteśmy w stanie przybliżyć nieco te wyniki podając procentowe zarobki najlepszych graczy. Pamiętać trzeba, że istnieją pewne odchylenia i wyjątki, ale standardowa wielkość zarobków przeciętnie dobrego gracza wynosi 15 – 20 % posiadanego budżetu. Zatem jeśli na grę przeznaczymy 10 000 zł to każdego miesiąca możemy wypłacić sobie zysk wynoszący do 2 000 zł. Kwota jest już całkiem ładna, gdyż spora grupa osób nawet tyle nie zarabia w ciągu roku, więc przy stosunkowo niewielkim budżecie można czerpać przyjazne zyski.
Jak już wiesz ile można zarobić pieniędzy na zakładach sportowych to może zastanowić sie nad grą.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo