Klasyczny model zakładów sportowych u bukmachera w Internecie.

Jest to najbardziej znany i najczęściej wykorzystywany podczas typowanie wyników spotkań sportowych rodzaj zakładów bukmacherskich. Jego oznaczenie jakie używają bukmacherzy sportowi są jednolite i u każdego bukmachera oznaczają dokładnie to samo.

Zakłady klasyczne nie są skomplikowane, mamy możliwość obstawienia tylko kilku rozwinięć gry danego spotkania (najczęściej piłkarskiego). Oto oznaczenia jakie stosują bukmacherzy online w klasycznym trybie obstawiania zakładów sportowych:

1 – oznacza to postawienie na wygrana, zawodnika, który jest pierwszy na karcie zakładów, bądź drużyny która jest gospodarzem danego spotkania lub też na internetowej karcie zakładu figuruje jako pierwsza.

X – przyjęto oznaczać remis w spotkaniach, bądź imprezach sportowych gdzie istnieje zakończenie bez ustalenia jednego zwycięscy.

2 – oznacza przyjęcie zakładu na zawodnika jaki jest drugi w kolejności na karcie do zakładów lub w przypadku drużyn, oznacza postawienie na wygraną drużyny gości w danym spotkaniu.

1X – zakład tak oznaczony informuje, że obstawiamy na wygraną drużyny na pierwszej pozycji (najczęściej gospodarzy spotkania) oraz na remis. Zatem w przypadku wygranej gości lub remisu nasz zakład wygrywa. Można także spotkać się z tym, że w ten zakład oznacza, że po mino remisu dana drużyna i tak na przykład zostaje mistrzem, wygrywa dany turniej, wychodzi z grupy przez uzyskanie w poprzednich spotkaniach największej liczby punktów.

X2 – ten rodzaj zakładu jest w zasadzie takim samym zakładem jak 1X tylko, że dotyczy drużyny gości bądź drużyny która jest wymieniana jako druga na karcie zakładów.

12 – oznaczenie to jest równoznaczne z wygrana pierwszej lub drugiej drużyny jaka jest na karcie zakładów. Przegrywa taki kupom w chwili kiedy podczas obstawianego spotkania padnie remis między obiema drużynami.

Przed obstawieniem należy jeszcze sprawdzić u danego bukmachera czy oznaczenia się pokrywają. Zazwyczaj obstawienie takie tyczy się, głównie w piłce nożnej, zwycięstwa, porażki lub remisu danej drużyny w regulaminowym czasie gry, a mianowicie 90 minut spotkania, nie licząc dogrywki i rzutów karnych. Graj jz teraz u bukmachera w Internecie.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo