Gry na automatach i maszynach hazardowych – Crazy Spot online w Internecie

Crazy Sport to jedna z popularniejszych gier na automatach także tych maszynach online w internecie. W obecnej formie znana jest od 10 lat. Zasady gry w Crazy Sport są proste i szybkie do zapamiętania.

Na ekranie monitora wmontowanego w maszynę ukazuje się dziewięć kwadratów równej wielkości – po trzy kwadraty w jednej linii. W polach tych ukazują się kolorowe obrazki.
Zadaniem gracza jest ułożyć jednakowe obrazki we wszystkich dziewięciu polach ekranu. Gracz odpowiednimi przyciskami z boku ekranu może wybrać, które pole ma pozostać bez ruchu, a na którym ma się pojawić kolejny, przypadkowo wylosowany obrazek. Bonus w postaci dodatkowych punktów wypłacany jest za ułożenie takich samych obrazków w pionowej, poziomej lub skośnej linii. Zebrane punkty w dowolnym momencie można wypłacić – wypłata monet lub wykorzystać jako możliwość dodatkowej szansy ruchu.
Można ustawić również automatyczne przestawianie rysunków – wówczas komputer sam, losowo wybiera obrazki pojawiające się w kwadratowych polach ekranu a punkty – bonusy na bieżąco zasilają konto gracza.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo