GameBookers – Depozyt/Wypłaty do kasyna i bukmachera

GameBookers – Depozyt/Wypłaty do kasyna i bukmachera

Jak każdy szanujący sie bukmacher tak i Gamebookers ma do zaoferowania swoim klientom wiele sposobów wpłaty oraz wypłaty środków. Są to zarówno transakcje tradycyjne jak i bezgotówkowe wymiany.

Załóż konto w gamebookers.com i otrzymaj 100% zwrotu od pierwszego zakładu, do kwoty 20€
Depozyt

Możliwości wpłaty na konto użytkownika w Gamebookers.

Karta kredytowa/debetowa
Przelew bankowy<!--more-->


Moneybookers.com
NETeller
WebMoney
Click2Pay
PaysafeCard

Karta kredytowa/debetowa:

Akceptujemy:VISA, VISA ELECTRON, SOLO, SWITCH, DELTA oraz EURO/MASTER CARD.

Wymagania: musisz użyć swojej własnej karty kredytowej/debetowej.
Czas oczekiwania: wpłata jest realizowana w przeciągu kilku sekund, Twoje konto zostanie zasilone jak tylko otrzymamy autoryzację.
Opłaty: 0 or 1% zależnie od kraju zamieszkania
Jak to zrobić: użyj formularza online - wprowadś numer karty, datą ważności oraz kwotę wpłaty w celu zasilenia swojego konta zakładów.

Przelew bankowy:

Czas trwania: przelewy bankowe są na ogół realizowane od 2-7 dni. Jak tylko otrzymamy wpłatę to automatycznie zaksięgujemy ją na Twoim koncie zakładów i wyślemy Ci potwierdzenie mailem.

Opłaty: upewnij się czy Twój bank pobiera opłatę obciążającą Twoje konto za wykonaną transakcję.
Jak to zrobić: po prostu złóż dyspozycję przelewu na jedno z naszych kont bankowych. Wszelkie dane naszych kont oraz instrukcje przelewu znajdziesz w części "wpłaty" na naszej stronie.

Moneybookers:

Wymagania: musisz posiadać fundusze na swoim koncie w moneybookers.com jeśli chcesz dokonać wpłaty na swoje konto w gamebookers poprzez moneybookers.com.

Czas oczekiwania: realizacja transakcji jest natychmiastowa.
Opłaty: zasilenie konta za pomocą moneybookers.com jest wolne od opłat gdy użyjesz w tym celu naszego formularza online.
Jak to zrobić: użyj formularza online - zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku w celu dokończenia transakcji.

NETeller:

Wymagania: musisz być zarejestrowanym użytkownikiem NETeller jeśli chcesz za pomocą tego systemu płatności dokonać wpłaty.

Czas oczekiwania: wpłata jest realizowana w przeciągu kilku sekund, Twoje konto zostanie zasilone jak tylko otrzymamy autoryzację.
Opłaty: zasilenie konta za pomocą NETeller jest wolne od opłat.
Limity: minimum 10 EUR i maksimum 2500 EUR na każdą transakcję. Inne limity są zależne od Twojego statusu użytkownika w NETeller.
Jak to zrobić: użyj formularza online w sekcji "Wpłaty" - wprowadś numer swojego konta w NETeller, secure ID oraz kwotę wpłaty podaną w EUR.

WebMoney Transfer:

Wymagania: musisz posiadać konto WebMoney jeśli chcesz dokonać wpłaty na swoje konto w gamebookers poprzez WebMoney. Ten serwis jest obecnie dostępny w języku angielskim oraz rosyjskim.
Czas oczekiwania: wpłata jest realizowana natychmiastowo i pieniądze powinne być dostępne na Twoim koncie zakładów w przeciągu kilku minut.
Opłaty: zasilenie konta za pomocą WebMoney jest wolne od opłat, natomiast WebMoney pobierze od Ciebie 0,8% prowizji od każdej transakcji.
Jak to zrobić: wybierz opcję "Send money to a WM purse" w swoim "WebMoney Keeper" i dokonaj przelewu w walucie USD do gamebookers: numer konta WebMoney Z363472945858 W polu "memo" proszę podać swój login w gamebookers.

Click2Pay:

Wymagania:musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Click2Pay jeśli chcesz za pomocą tego systemu płatności dokonać wpłaty.
Czas oczekiwania:wpłata jest realizowana w przeciągu kilku sekund, Twoje konto zostanie zasilone jak tylko otrzymamy autoryzację.
Opłaty: zasilenie konta za pomocą Click2Pay jest wolne od opłat.
Jak to zrobić:użyj formularza online w sekcji "Wpłaty" - wprowadś PAN swojego konta w Click2Pay.

ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo