Dane statystyczne i analiza bukmacherska

Jak wiadomo dobra analiza bukmacherska znajduje się w wielu serwisach sportowych. Gracz, który na poważni myśli o tym by nieco uszczuplić kasę bukmachera powinien skupiać się nie tylko na przyszłości i myśleniu o tym co warto obstawić w najbliższych dniach, ale również wykorzystywać przeszłość by stać się bardziej skutecznym w swoich typowaniach.

Chociaż okres wakacyjny jest dla wielu graczy okresem martwym, gdzie nie odbywa się wiele spotkań, a granie tenisa, innych rodzajów dyscyplin niż piłka nożna czy obstawianie meczów towarzyskich nie leży w ich gestii. Tymczasem okres ten, gdzie nieco mniej pracy czeka każdego marzącego o zysku gracza, można wykorzystać do analizy i odpowiedniego przygotowania się na kolejny sezon. Na tacy dostajemy wszelkie wyniki z poprzedniego sezonu i możemy poddać analizie wiele zachowań drużyn.

Sprawdzić można dokładnie jak spisują się u siebie i na wyjeździe poszczególne drużyny, jakie wyniki osiągają najlepsze ekipy w meczach ligowych, gdy czeka ich lub zagrali właśnie mecz w europejskich pucharach czy po prostu przyglądając się wynikom, doszukać się ciekawych i interesujących faktów. Chociaż nic nie stoi na przeszkodzie by dane analizować również podczas sezonu, to jednak okres wakacji dostarcza nam spokój i więcej wolnego czasu, gdzie bardziej dogłębnie można poddać analizie wszystkie wyniki.
Trzeba również pamiętać o tym, że nie wszystkie statystyki historyczne należy brać pod uwagę. Chociaż statystyka bardzo często się obroni, to jednak od czasu do czasu dochodzi do radykalnych zmian, jak na przykład kilka lat temu kiedy Manchester City nagle z drużyny bardzo przeciętnej, stał się potentatem europejskim, dzięki inwestycjom szejków.

Mimo to, takie sytuacje jak wspomniana z Manchesterem City zdarzają się rzadko i trudno spodziewać się większych odchyleń od statystyki na przestrzeni roku czy dwóch. Tym samym jeśli poświęcimy trochę naszego cennego czasu w wakacyjne popołudnie to możemy doskonale przygotować się do batalii przeciwko bukmacherowi. Nasza praca na pewno zostanie wynagrodzona, bo wzbogaceni o wiedzę będziemy potrafili wyznaczać bardziej trafne typy, które przyniosą nam zysk.
Jak wiesz co to dobra analiza bukmacherska to możesz sprawdzić ja w naszych zakładach.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo