Charakterystyka graczy pokerowych – skała

Skała to gracz, który gra bez emocji. Zawsze jest śmiertelnie poważny i podejrzliwy. Dokładnie rozważa każdy swój ruch. Skała jest małomówny, podczas gry żyje w swoim świecie. To najbardziej niesympatyczny typ osobowości gracza.

Jest niekomunikatywny, nie szuka nawet kontaktu wzrokowego z innymi. Gracz taki nie ryzykuje w grze. Stawkę podnosi tylko wówczas, gdy ma pewność wygranej.
Gra uważnie i rozsądnie. Łatwo można rozgryźć osobowość takiego gracza i domyślić się jakie ma karty. Jest zrównoważony i odpowiedzialny w swoich wyborach podczas rozgrywki. Nie oszukuje i nie lubi być oszukiwany ani blefowany. Często wycofuje się lub czeka do następnego rozdania. Cieszą go tylko dobre karty. Jego pesymistyczny stosunek do gry sprawia, że nie wygrywa zbyt często. Gracze – skały nie występują zbyt często. Jest to około 15% wszystkich hazardzistów. Poker to żwawa gra, do której trzeba życia. Osoby – skały częściej wybierają inne gry – bardziej stonowane, spokojne, wolniejsze, przy których nie trzeba okazywać emocji.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo