Charakterystyka graczy pokerowych – gracz „zawsze w puli”

Każdy człowiek ma swój indywidualny charakter oraz zestaw cech, które go charakteryzują. Niektórzy prowadzą spokojne i ustabilizowane życie inni żyją w biegu i potrzebują emocji. Również w grze w pokera gracze prezentują różne style gry –

bardziej zachowawcze, umiarkowane lub wręcz agresywne. Psychologowie pokusili się o stworzenie czterech grup osobowości gracza – hazardzisty.
Pierwszym typem jest gracz „zawsze w puli”. Osoba taka nigdy nie wycofuje się z gry. Wierzy, że mimo niezbyt dobrego układu kart uda mu się wygrać główną pulę. Gracz „zawsze w puli” zawsze dokłada pieniądze lecz rzadko kiedy przebija, raczej wyrównuje stawki pozostałych graczy. Ufa losowi. Nie zajmuje się analizą przeciwników, skupia się wyłącznie na swojej grze oraz swoich układach. Często, mimo niezbyt dobrej karty, wygrywa.
Zawodnicy pozostający zawsze w puli to osoby idące do przodu, nieoglądające się do tyłu, liczące tylko na siebie. Wierzą w przeznaczenie, a ich maksymą jest powiedzenie „co ma być to będzie”.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo