Bingo legalne w Internecie

Bingo legalne, gra losowa do której może przyłączyć się każdy pełnoletni gracz. Jak w każdej grze hazardowej i tu chodzi o wygranie pieniędzy. Zasady tej gry są tak proste, że wystarcza kilka minut aby się z nimi zapoznać i nie mieć żadnych wątpliwości.

Każda rozgrywka w bingo polega na zaznaczeniu właściwego wzoru na jednej z plansz. Ilość plansz zależny jest od grającego. Wytrawni gracze, którzy posiedli dużą wprawę w wyszukiwaniu liczb, rozgrywają bingo często niewyobrażalna ilością plansz. Zdarza się, że gracz posiada ich trzydzieści, co dzisiaj nie jest rzadkością. Z doświadczenia wiadomo, że nie ilość plansz decyduje o wygranej. Zdarza się, że gracz z jedna czy dwiema planszami zgarnia wygrana.

Rozgrywka bingo nie ogranicza ilości uczestników, w kasynach miejskich podyktowana jest ilością stolików w sali gdzie jest rozgrywane bingo. W kasynach internetowych jest dowolna, co jest dużą zaletą. Prowadzący rozgrywkę losuje kule, głośno i wyraźnie odczytuje umieszczona na niej liczbę, po czym odkłada ją na bok aby uniknąć powtórnego wylosowania. Trwa to do chwili aż któryś z graczy krzyknie bingo, co oznacza, ze jemu poszczęściło się ułożyć linie. Nie oznacza to koniec rozgrywki, prowadzący losuje kule do momentu ułożenia przez następnego gracza dwóch lin, bądź całej planszy. Dlatego najczęściej w jednaj partii rozgrywa się kilka bingo.

Pochodzenie bingo oparte jest na domysłach. Początkiem bingo mogla być gra lotto z łudząco podobnymi zasadami, jaką rozgrywano we Włoszech. Natomiast samo słowo bingo przywędrowało z Ameryki, gdzie podczas rozgrywki podekscytowany gracz zamiast używanego wówczas słowa beano krzyknął bingo. Od tamtej pory, a działo się to w latach dwudziestych, na całym świecie uzywa się słowa bingo. Jako ciekawostka, beano w języku angielskim to zwyczajna fasola, właśnie nią zakrywano liczby na planszach z tektury. Nie było to wygodne, zsuwające się fasole utrudniały grę, z czasem plansze zaczęto mocować do stolika dwustronna taśma klejąca, co znajduje zastosowanie po dziś dzień.


ecopayz bezpieczna płatnosc


kasyno na zywo